KONST / Ramar / Ram 4754167
*
nr 475 4167
Ram
Sekelskifte, 50 x 62
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juli 2007
kl 16:16:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/7 11:09:47
1
100 kr
2/7 16:11:10
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar sekelskifte
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:32
-
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
*
Ram
nr 475 4167
Ram
Sekelskifte, 50 x 62
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 juli 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/7 11:09:47 | 1 | 100 kr |
2/7 16:11:10 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar sekelskifte
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:32 -
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28